Döviz

Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Teslimat

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

www.kubalmedikal.com.  sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması  gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. ups kargo ile emin bir şekilde elinize ulaşır.Ups kargo ile kapıda ödeme secenegimiz de mevcuttur.


Haftasonu Siparişleri

Cuma günü 19.00 dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 19.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir.

Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.
(Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

NOT:KUBAL MEDİKAL olarak elimizde olmayan bir ürünü stoklardan kaldırmadıysak ve ödeme yapılmışsa bu bizim sorumluluğumuzdur.Bir üst modelini vermeyi taahhüt ediyoruz.


Hatalı / Eksik Siparişler

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.